Dlaczego My ?

Obecnie na rynku wiele osób uważa się za specjalistów, nazywając się fizjoterapeutami czy kręgarzami…  Wybierając HandMedica możesz być spokojny, że trafisz w dobre ręce – potwierdzone doświadczeniem, dyplomem i licznymi szkoleniami.

W HandMedica poczujesz się bezpiecznie i komfortowo – tutaj najważniejszą zasadą jest „po pierwsze pacjent”. Podczas terapii – jeden na jeden – czas jest w 100%  poświęcany tylko Tobie. Rehabilitacja na zatłoczonej sali, gdzie fizjoterapeuta ma pod opieką wielu pacjentów, często nie przynosi zamierzonych efektów. Pracując z wieloma osobami jednocześnie, specjalista nie jest w stanie w pełni skupić się jedynie na Twoich dolegliwościach. 

white-male-1834117_1920

Dla kogo ?

Oferta skierowana jest przede wszystkim do pacjentów indywidualnych, potrzebujących fizjoterapii w domu.  Taka forma terapii to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla pacjentów przewlekle chorych oraz leżących, ale także dla wszystkich tych, których stan chorobowy i dolegliwości są zbyt silne, aby sami mogli dotrzeć do gabinetów i przychodni. Ponadto jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas i prywatność.

Zabiegi w domu zapewnią Ci nie tylko wygodę i komfort, ale także prywatność dzięki czemu będziesz się czuć swobodnie i naturalnie.

Rehabilitacja prowadzona jest w dowolnym miejscu i czasie na terenie Legionowa i Warszawy. Istnieje możliwość przyjazdu zarówno do domu jak i do pracy, co pozwoli zaoszczędzić Ci czas i nerwy.

Terapia w domu

Wiele osób obawia się, że przeprowadzenie terapii w jego mieszkaniu jest niemożliwe. Nie bój się! Jedyne co jest potrzebne to trochę miejsca do rozłożenia stołu. O resztę zadbam ja i zabiorę ze sobą wszystko to, co będzie niezbędne do przeprowadzania rehabilitacji. Profesjonalny sprzęt umożliwi terapię w domu na najwyższym poziomie!

Ponadto terapia w domu umożliwia bardziej funkcjonalną rehabilitację – dopasowaną do potrzeb i aktywności dnia codziennego w zaciszu własnego domu!

Co Nas wyróżnia ?

Oszczędność czasumożliwość dojazdu na wskazane przez klienta miejsce w dowolnym czasie. Nie musisz stać w korkach i martwić się o miejsce parkingowe!

Kompleksowość– terapia holistyczna, dla duszy i ciała!

Elastyczność – oferta dopasowana do potrzeb klienta

Jakość – usługi na najwyższym poziomie

doctor-1010903_1920